Bytový dům Matyáš

Vrané nad Vltavou

03.jpg_5000.png
_MG_4215-HDR_(Kopírovat).png
Přímý kontakt s přírodou a bezprostředním okolím řeky.

Bydlení, jež vyhovuje vašim požadavkům.

BYTOVÝ DŮM MATYÁŠ ve Vraném nad Vltavou je postaven na výjimečném místě, které je těsně spojeno s řekou Vltavou, svou skladbou bytů je určen jak pro mladé rezidenty, tak i pro rodiny s dětmi. Cílem projektu je v co nejširší míře umožnit obyvatelům domu přímý kontakt s přírodou a bezprostředním okolím řeky a to při zachování vysokého komfortu bydlení a dostupnosti všech souvisejících služeb.

Vytápění bytového domu je zajištěno tepelnými čerpadly vzduch/voda, které jsou umístěny na střeše domu. Toto moderní řešení je výhodné nejen z důvodu nezávislosti na dodávce TUV, ale výrazná je i úspora provozních nákladů. Samozřejmostí je podlahové topení ve všech bytech. Ke každé bytové jednotce přináleží balkón nebo terasa.

V bytovém domě MATYÁŠ se nachází 45 bytových jednotek s dispozicí 1+kk, 2+kk a 3+kk o výměrách od 29,03 m2 do 68,87 m2.

Zde se projekt nachází
U Elektrárny, 252 46 Vrané nad Vltavou
Zobrazit na mapě

Prodej tohoto projektu byl ukončen, prozkoumat můžete naše další projekty.

Financování

Máte zájem o financování nového bydlení? Vedle komplexních služeb hypotečních profesionálů získáte široké spektrum výhod, díky kterým ušetříte desítky tisíc korun.

Nabídneme Vám ten nejvhodnější hypoteční produkt, pomůžeme Vám s kompletací dokumentů a zajistíme veškerou komunikaci s bankou, odhadcem a katastrem nemovitosti. Zajistěte si nejvýhodnější hypotéku s nejnižší úrokovou sazbou již dnes!

Kalkulačka

Let
%
Měsíční splátka
celková výše úvěru

Kontaktujte nás

Kontaktujte nás