Jednotka S30

5+KK - 309m2

Sterboholy_FloorView_02E Velký.jpeg

Nabízíme RD o velikosti 5+kk s celkovou výměrou pozemku 309 m² a 2 venkovní parkovací stání, a to v rámci projektu Štěrboholy II. etapa v městské části Praha 10-Štěrboholy.

Řadové domy mají dispozici 5+KK. Přízemí je projektováno na prostorný obývací pokoj s otevřenou kuchyní, jídelnou a vstupem na terasu, na niž naváže zahrada. Dále se zde nachází velká vstupní hala, toaleta, technická místnost a schodišťová chodba, spolu se skladem pro uložení sezonních věcí, který je přístupný z venkovního parkovacího stání. Po chodbě se schodištěm se dostanete do 4 pokojů a 2 koupelen. 

Lokalita projektu je ideálním místem pro rodiny s malými dětmi. V těsné blízkosti projektu naleznete mateřskou školku, na kterou plynule navazuje Park Hrušov II. Základní škola je vzdálená jen 5 min pěšky. V dochozí vzdálenosti se nachází BB Arena Štěrboholy, který nabízí vnitřní badmintonové kurty, venkovní tenisové kurty a fotbalové hřiště. Supermarketů a nákupních center je v okolí mnoho - supermarket Lidl je vzdálený 6 min pěšky, OC EUROPARK 2 minuty autem anebo pro milovníky módy pak 5 min autem vzdálená Fashion Arena Prague. Stanice linky metra A - Depo Hostivař - je vzdálena 6 minut jízdy autobusem, který staví v bezprostřední blízkosti projektu. 

Kolaudace je plánovaná na začátek léta 2024.

Číslo jednotky
30
Dispozice
5+KK
Pozemek
309 m2
Orientace
Jihozápad
Podlahová plocha
129 m2
Zahrada
245 m2
Parkovací stání
2
Cena jednotky vč. DPH
18 554 000 Kč

Kontaktujte nás