Jednotka B1

5+kk - 455m2

a 8Y7A9347-HDR.jpg

Nabízíme k prodeji a okamžitému nastěhování byt o dispozici 5+KK, o podlahové ploše 153 m² se zahradou o velikosti 351 m² + parkovací stání pro 2 vozidla. Nemovitost se nachází v centru obce Nučice, Praha – západ. Bytová jednotka je součástí projektu Rodinné domy Nučice, jehož součástí jsou celkem 3 byty s vizualizací a funkci rodinného domu a jeden dvojdům.

V přízemí je umístěn obývací pokoj s otevřenou kuchyní, jídelnou, s možností krbové vložky, a vstupem na terasu, na kterou navazuje krásná zahrada. Dále se v přízemí nachází pracovna, komora, prostorná chodba s koupelnou se sprchovým koutem a samostatným WC a šatna. V patře přístupném po schodišti z obývacího pokoje je master ložnice se šatnou a koupelnou se sprchovým koutem a WC, dvě další ložnice, koupelna s vanou, samostatné WC a chodba.

Nejbližší autobusová zastávka se nachází 2 min pěšky. V okolí najdete veškerou občanskou vybavenost – potraviny, restaurace, pošta 300 m, mateřská školka 300 m, základní škola 5 min autem, jezdecké centrum Arcos 4 min autem, golfové hřiště Albatros 5 min autem. Lokalitu zpříjemňují nedaleké zelené plochy Radotínského údolí.

Číslo jednotky
B1
Dispozice
5+kk
Pozemek
455 m2
Orientace
Jih
Podlahová plocha
153 m2
Zahrada
351 m2
Parkovací stání
3
Cena jednotky vč. DPH
na vyžádaní

Fotogalerie

Kontaktujte nás