Jednotka A2

5+kk - 219m2

IMG_5606 Velký.jpeg

Nabízíme k prodeji a okamžitému nastěhování byt o dispozici 5+KK, o podlahové ploše 196 m² se zahradou o velikosti 107 m² + parkovací stání pro 2 vozidla. Nemovitost se nachází v centru obce Nučice, Praha – západ. Bytová jednotka je součástí projektu Rodinné domy Nučice, jehož součástí jsou celkem 3 byty s vizualizací a funkci rodinného domu a jeden dvojdům.

V přízemí je umístěn obývací pokoj s otevřenou kuchyní, jídelnou, s možností krbové vložky, a vstupem na terasu, na kterou navazuje krásná zahrada. Dále se v přízemí nachází pracovna, komora, prostorná chodba s koupelnou se sprchovým koutem a samostatným WC a šatna. V patře přístupném po schodišti z obývacího pokoje je master ložnice se šatnou a koupelnou se sprchovým koutem a WC, dvě další ložnice, koupelna s vanou, samostatné WC a chodba.

Nejbližší autobusová zastávka se nachází 2 min pěšky. V okolí najdete veškerou občanskou vybavenost – potraviny, restaurace, pošta 300 m, mateřská školka 300 m, základní škola 5 min autem, jezdecké centrum Arcos 4 min autem, golfové hřiště Albatros 5 min autem. Lokalitu zpříjemňují nedaleké zelené plochy Radotínského údolí.

Číslo jednotky
A2
Dispozice
5+kk
Pozemek
219 m2
Orientace
Jihovýchod
Podlahová plocha
196 m2
Zahrada
107 m2
Parkovací stání
2
Cena jednotky vč. DPH
13 990 000 Kč

Fotogalerie

Kontaktujte nás