Jednotka A1

4+kk - 235m2

8Y7A8866HDR-Enfuse.jpg

Nabízíme k prodeji a okamžitému nastěhování byt o dispozici 4+KK, o podlahové ploše 191 m² s vlastní zahradou o velikosti 122 m² + parkovací stání pro 2 vozidla. Nemovitost se nachází v centru obce Nučice, Praha – západ. Bytová jednotka je součástí projektu Rodinné domy Nučice, jehož součástí jsou celkem 3 byty s vizualizací a funkci rodinného domu a jeden dvojdům.

V přízemí je umístěn obývací pokoj s otevřenou kuchyní, jídelnou a vstupem na terasu, na kterou navazuje zahrada, dále je zde prostorná chodba a koupelnou se sprchovým koutem a samostatným WC. V patře přístupném po schodišti z obývacího pokoje je master ložnice se šatnou a koupelnou se sprchovým koutem a WC, dvě další ložnice, koupelna s vanou, samostatné WC a chodba. Topení je v přízemí podlahové – teplovodní a v patře radiátory, vše řízené elektrokotlem. Podlahovou krytinu tvoří vinil a dlažba. V obývacím pokoji je příprava na instalaci krbové vložky.

Nejbližší autobusová zastávka se nachází 2 min pěšky. V okolí najdete veškerou občanskou vybavenost – potraviny, restaurace, pošta 300 m, mateřská školka 300 m, základní škola 5 min autem, jezdecké centrum Arcos 4 min autem, golfové hřiště Albatros 5 min autem. Lokalitu zpříjemňují nedaleké zelené plochy Radotínského údolí.

Číslo jednotky
A1
Dispozice
4+kk
Pozemek
235 m2
Orientace
Jihovýchod
Podlahová plocha
191 m2
Zahrada
122 m2
Parkovací stání
2
Cena jednotky vč. DPH
12 490 000 Kč

Fotogalerie

Kontaktujte nás